Zwroty

30-dniowe prawo zwrotu na NASZ koszt!

 Zgodnie z obowiązującym prawem, masz 14 dni na zwrot towaru. W Belzoni.pl wydłużyliśmy jednak ten okres aż do 30 dni! Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony u nas produkt / produkty, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

1. Poinformuj nas o chęci zwrotu

Napisz do nas e-mail na sklep@belzoni.pl z informacją, że chcesz zwrócić zamówiony towar. Zawrzyj w nim także następujące informacje:

- numer Twojego zamówienia

- zwracane produkty

- numer telefonu kontaktowego

W odpowiedzi zwrotnej zaakceptujemy Twoją prośbę oraz poinstruujemy Cię, w jaki sposób dokonać zwrotu na nasz koszt. Możesz też od razu przejść do kolejnego punktu:

Zwracane produkty możesz przesłać na dwa sposoby:

- Kurierem48 Poczty Polskiej. Wejdź na stronę ezwroty.poczta-polska.pl. Znajdź w wyszukiwarce sklepów "Belzoni.pl". Uzupełnij swoje dane oraz podaj numer swojej przesyłki. Kliknij "Dalej". Wybierz adres Urzędu Pocztowego, z którego nadasz przesyłkę. Kliknij "Dalej" i w ostatnim kroku "Zakończ".

 Poczekaj, aż zaakceptujemy Twoją prośbę (max. w ciągu 24 h). Następnie na Twoją skrzynkę e-mail, którą podałaś w formularzu eZwrotu, otrzymasz gotowy list przewozowy. Wydrukuj go i wraz z zapakowaną przesyłką, zanieś do wybranego wcześniej Urzędu Poczty Polskiej. List przewozowy ważny jest przez 7 dni. 

  Zwrot pieniędzy otrzymasz przelewem na numer konta bankowego, który wskazałaś w formularzu zwrotu. Nie wysyłaj paczki "za pobraniem". 

- Na swój sposób. Jeśli masz wygodniejszy dla siebie sposób na wysłanie paczki ze zwracanymi produktami do nas - nie ma problemu! Poinformuj nas o tym e-mailowo. Pamiętaj jednak, że nie odbieramy przesyłek "za pobraniem" oraz z Paczkomatów. 

2. Wypełnij formularz zwrotu
Do Twojego zamówienia dołączyliśmy wydrukowany formularz zwrotu. Wypełnij go.

Jeśli go zgubiłaś - nie martw się. Napisz do nas e-mail - wyślemy Ci formularz w formie .pdf, który wystarczy wydrukować i wypełnić :)

Możesz go także pobrać tutaj


3. Przygotuj paczkę
Bezpiecznie zapakuj produkty, które chcesz zwrócić. Pamiętaj, aby do przesyłki ze zwracanym produktem/produktami dołączyć także wszystkie otrzymane z nim/nimi akcesoria, a także wypełniony formularz zwrotu oraz paragon / fakturę VAT. Pamiętaj, że produkt nie może nosić śladów użytkowania, jak również nie może posiadać uszkodzonych metek.

Jeśli będziesz zwracać zegarek lub bransoletkę, pamiętaj o zabezpieczeniu tarczy przed stłuczeniem bądź zarysowaniem. 


4. Wysyłka

Wyślij zwracane produkty w Urzędzie Pocztowym, który podałaś w formularzu eZwrotu. Zwrot pieniędzy otrzymasz zazwyczaj w ciągu 3 dni roboczych, licząc od dnia dostarczenia do nas zwracanych produktów. W skrajnych przypadkach zwrot może potrwać do maksymalnie 14 dni roboczych. Jeśli wysłałaś przesyłkę za pomocą eZwrotów Poczty Polskiej, swoją wysyłkę możesz śledzić tutaj

 

Masz jakieś pytania?

Pisz na sklep@belzoni.pl lub zadzwoń pod numer - 790 263 803

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl
Sklep internetowy Shoper.pl